Informacje: Wiek: 27 Dołączyła 719 dni temu Posty: 1495 Skąd: Stalowa Wola
Profil: Imię: Gosia
Im. dziecka: Natalka
Nastrój:
Wysłany: 2011-03-07, 09:47 O kim mowa
Zabawa polega na dość krótkim, najlepiej jednozdaniowym opisie znanej osoby lub postaci a osoba pisząca poniżej musi odgadnąć kto to taki oraz dodać swój opis kolejnej osoby do odgadnięcia No to może zacznę:
Jedyna kobieta wśród smerfów?
_________________
trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..
Informacje: Wiek: 24 Dołączyła 777 dni temu Posty: 1708 Skąd: Śrem
Profil: Imię: Ania
Im. dziecka: Patryk i Madzia
Nastrój:
Wysłany: 2011-03-09, 11:43
Joanna Krupa nie prowadziła Top Model, była tylko jurorką. Program prowadzili Michał Piróg i Magdalena Mielcarz ku woli ścisłości
Nie wiadomo o kogo chodziło Charlie
Andrzej Lepper
Aktor o polskich korzeniach, gra w kultowym amerykańskim serialu o wampirach ?
Informacje: Wiek: 26 Dołączyła 1320 dni temu Posty: 66
Profil:
Wysłany: 2011-03-09, 20:50
Biedronka160 napisał/a:
Aktor o polskich korzeniach, gra w kultowym amerykańskim serialu o wampirach ?
Paul Wesley
Ta piosenkarka grała w filmie o ochroniarzu
_________________ Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum