Tarot Online

Czy istnieje Tarot dla dzieci?

Niniejszy artykuł pod tytułem hematokryt w ciąży – jakie są normy? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat hematokryt w ciąży – jakie są normy? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy dzieci mogą korzystać z kart Tarot? Czy w ogóle taki Tarot istnieje? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule. Sprawdź, czy możesz pozwolić swojemu dziecku na stawianie kart.

Tarot pomaga odkrywać odpowiedzi na wszelkie pytania i to dzięki niemu możemy sięgnąć po wiedzę dotyczącą otaczającego nasz wszechświata. Dorośli bez problemu mogą korzystać z takiego narzędzia jakim jest Tarot, ale co z naszymi dziećmi? Czy one również mogą zdecydować się na stawianie kart? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Tarot – etap pierwszy, czyli Głupiec

Dziecko, które nie przekroczyło 6 roku życia jak najbardziej może dotykać i oglądać karty, jednak nie powinno próbować ich rozkładać, interpretować czy być w momencie stawiania kart przez dorosłego. Dziecko w tym wieku nie jest świadome tego co jest dobre a co jest złe i jak może to na niego wpływać, a będąc obserwatorem stawianego rozkładu i wszystkich emocji, które temu towarzyszą (lęk, strach) mogą w przyszłości wpłynąć na jego życie.

Tarot – drugi etap, czyli Mag

Mag to okres dotyczący rozwoju od 7 roku życia, aż do ukończenia szkoły podstawowej. W tym okresie nasze dziecko chłonnie wszelkie informacje i bodźce z otaczającego go świata. Etap ten pozwala na mimowolne uczenie się znaczenia czy rozumienia kart Tarot, ale dalej dziecko nie powinno próbować odczytywania oraz ich stawiania. Wszystko dlatego, aby nie miało możliwości wejścia na nieodpowiednią ścieżkę. 

Tarot – trzeci etap, czyli Kapłanka

To droga oznaczającą rozwój młodego człowieka (młodzieży), która jest najlepszym czasem na rozpoczęcie intensywnej pracy z kartami Tarot. To etap nauki i poznawania wiedząc co jest dobre, a co może mu szkodzić. Ludzie, którzy chcą podejmować prawidłowe decyzje muszą wiedzieć co to jest dobro oraz zło, a więc ten okres jest najbardziej odpowiedni do zgłębiania wszystkiego co dotyczy Tarota. Trzeci etap to najważniejszy i najbardziej wyjątkowy okres w życiu każdego dorastającego człowieka. W końcu właśnie naszego dziecko będzie podejmować decyzje dotyczące jego przyszłości, a więc jest to czas idealny do korzystania z kart Tarot.

Tarot Online – dla Ciebie i Twojego dziecka

Jeśli nie masz pewności co do stawania kart w tradycyjny sposób to alternatywą może być dla Ciebie Tarot Online. Pozwala on na zadawanie pytań całkowicie anonimowo oraz losowanie kart i otrzymywanie odpowiedzi na dręczące nas kwestie życiowe. Możesz bezpiecznie pytać o swoją bądź swojego dziecka przyszłość, teraźniejszość czy przeszłość. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji Tarot Online!