Tarot Online

Jakiego znaku z zodiaku będzie Twoje dziecko?

Niniejszy artykuł pod tytułem hematokryt w ciąży – jakie są normy? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat hematokryt w ciąży – jakie są normy? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jesteś przyszłą mamą i chcesz wiedzieć z jakiego znaku zodiaku będzie Twoje dziecko? Dzięki takiej wiedzy będziesz mogła określić charakter twojej jeszcze nienarodzonej pociechy. Sprawdź czy twoje dziecko będzie typem duszy towarzystwa, a może jednak samotnikiem?

BARAN 21 marzec – 20 kwietnia

Dziecko urodzone w powyższym czasie będzie duszą towarzystwa o silnej osobowości. Będzie wiedziało czego chce i zawsze stawi na swoim. Dziecko spod znaku zodiaku baran ma niekończący się zapas energii co za tym idzie nie będzie dzieciątkiem cierpliwym. Nie będzie miało problemu z poznawaniem nowych osób, a przedszkole polubi już w pierwszy dzień.

Dziewczynka – Raczej będzie bardziej lubiła bawić się w chłopięce zabawy. Przez nie może dać upust nagromadzonej dużej ilości energii.

Chłopiec – Uwielbia bawić się samochodzikami, a także jazdę na rowerze i grę w piłkę.

BYK 21 kwiecień – 21 maja

Dziecko byk to dziecko spokojne, które z łatwością zdobywa sympatię innych osób. Jednak są bardzo pamiętliwe i długo zatrzymują w swoim sercu sytuację, które je uraziły. Surowe kary mogą zostać na długo zapamiętane, a dąsom nie będzie widać końca.

Dziewczynka – Uwielbia lalki, a więc wychodząc z nią na spacer na pewno waszym towarzystwem będzie jej ukochana lalka.

Chłopiec – Będzie lepiej czuł się w czynnościach, które wymagają cierpliwości takie jak układanie klocków.

BLIŹNIĘTA 22 maja – 21 czerwca

Bliźniak to dziecko od urodzenia bardzo wesołe, ciekawe świata, lubiące wszelkie zabawy i ogólnie zadowolone z życia. Takie dziecko nigdy się nie nudzi i samo wynajduję sobie zajęcia. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, a więc nie zdziw się jak będzie biegało po wszystkich pokojach w domu.

Dziewczynka – Lubi zabawki takie jak lalki. Co ciekawe jeśli będzie miała starszego brata bez wątpliwości pójdzie z nim na rower bądź hulajnogę.

Chłopiec – Jest zwolennikiem zabaw ruchowych i aktywnościach takich jak jazda na rolkach czy deskorolce.

RAK 22 czerwca – 22 lipca

Dzidziuś będzie bardzo wrażliwą osóbką. Wszystko co mu będzie przeszkadzało i sprawiało dyskomfort będzie sygnalizowane płaczem. Rak będący z natury łagodny potrzebuje czułości oraz pieszczot. Dziecko spod tego znaku wyczuwa atmosferę wokół siebie, a złą energię chłonie jak gąbka. Nie będzie chciało się szybko usamodzielnić.

Dziewczynka – Nie lubi zabaw, które są głośne. Jej ulubionymi zabawkami będą pluszaki.

Chłopiec – Interesującym przedmiotem w wieku przedszkolnym dla chłopca raka będzie komputer. Dość często będzie sięgać po książki z obrazkami.

LEW 23 lipca – 23 sierpień

Dziecko spod znaku lew ma ogromne aspiracje oraz jest osobą dumną. Lubi być w centrum uwagi i jest przekonane o tym, że świat kręci się wokół niego. Uwielbia słuchać na swój temat komplementów. Jest bystry, inteligentny i z upartością do dąży do postawionych sobie celów.

Dziewczynka – Strojnisia, która lubi pożyczać sukienki i buty swojej mamy.

Chłopiec – Zainteresują go karty, a jego ulubione zabawki to te z drogich firm.

Panna 23 sierpień – 23 wrzesień

Będzie to maluch powściągliwy i ostrożny. Nie lubi, gdy zmienia się jego przyzwyczajenia. Panny rozwijają się szybko jednak nie są skore do poznawania nowych dzieci. Są nieśmiałe i trudno im tą cechę przełamać.

Dziewczynka – Jej ulubioną zabawą będzie udawanie mamy i wykonywanie wszystkich domowych czynności. Będzie pomocna przy przygotowaniu obiadu czy podlewaniu kwiatów.

Chłopiec – Interesują go gry wymagające myślenia np. łamigłówki albo takie, gdzie będzie mógł pomajsterkować.

Waga 24 wrzesień – 23 października

Jest to dziecko o artystycznej duszy, a więc będzie delikatne i bardzo czułe. Ogromną jego potrzebą będzie poczucie, ze ktoś go kocha i że ono może kogoś kochać. Dziecko waga jest uzdolnione artystycznie, a częste je chwalenie dodaje dziecku większego zapału.

Dziewczynka – Jej pasją może być muzyka. Lubi zabawy gdzie może wykazać się kreatywnością.

Chłopiec – Pluszowy miś będzie czymś co polubi. A popołudniowe zabawy powinny zacząć się od użycia farb i białej kartki.

Skorpion 24 październik – 23 listopad

Dziecko o skomplikowany charakterze, niespokojne, wymagające i bardzo często niezadowolone. Jest nieufne i wiele spraw będzie traktowało jak swoją tajemnice.

Dziewczynka – Lubi bawić się w swoim wyimaginowanym świecie.

Chłopiec -Polubi zabawy typowe męskie takie jak kopanie piłki czy rowerowe wyścigi.

Strzelec 23 listopad – 22 grudzień

Dziecko spod znaku strzelec jest serdeczne, uśmiechnięte, otwarte i odważne. Jest nieco naiwny, ale zawsze kieruje się uczciwością i prawością. Strzelec ufa ludziom, dlatego często może być ranione. Dość szybko będzie chciało wyfrunąć z domowego gniazda.

Dziewczynka – Jest dziecko, które lubi poznawać świat, więc wszystkie podróże czy wycieczki to coś co sprawi jej ogromną radość.

Chłopiec – Lubi oglądać wszystkie bajki, w których występują dobrzy bohaterowie.

Koziorożec 23 grudzień – 20 styczeń

Dziecko o cechach skrytych i powściągliwych. Jest ambitny, pracowity ale mało towarzyski. Zaczyna rozmowę tylko wtedy jeśli uważa, że ona ma sens. Dziecko spod znaku koziorożca boją podjąć się ryzyko, więc szybko się nie usamodzielnią.

Dziewczynka – Kup jej domek, w którym będzie mogła układać sobie mebelki. Nie przepada za zabawami z dużą ilością innych osób.

Chłopiec – Polubi budowanie, układanie i konstruowanie. Nie będzie wybrzydzał, gdy dostanie nową zabawkę.

Wodnik 21 styczeń – 19 luty

Mały wodnik nie będzie uznawał żadnego autorytetu i postępuje tylko według swoich zachcianek oraz zasad. Kapryśny, skłonny do tyranizowania, ale zawsze zadba o swoje interesy. Szybko się uczy, jeśli nie będzie to jemu narzucane. Wodnik lubi przeciwstawiać się zakazom.

Dziewczynka – Dość często naśladuje chłopców, a jej zabawy to raczej gry oraz wszelka elektronika.

Chłopiec – Kocha wszystko co wygląda jak robot, zabawki elektroniczne bądź gry komputerowe.

Ryby 20 luty – 20 marzec

Wrażliwe, kruche dziecko pragnące ciągłych pieszczot. Nie buntuje się i rzadko odmawia wykonania prośby dorosłego.  Nie lubi współzawodnictwa i braku mu wiary w siebie.

Dziewczynka – Zabawa z lalki to dla niej najlepsze co może istnieć. Lubi się też przebierać i stroić wyobrażając sobie przy tym, że jest jedną z księżniczek Disneya.

Chłopiec – Będzie bawić się instrumentami muzycznymi, klockami i samochodzikami. Powinien dużo czasu spędzać z tatą przy zabawie. Takie interakcję z ojcem pomogą mu wzmocnić swoją męska część.

Czytaj więcej na Tarot Online.