Nowy produkt Bakomy – poznaj mleka smakowe Bakoma BIO, dla dzieci i dorosłych!

Autor: Alicja Hudzik
69 wyświetleń
Nowy produkt Bakomy - poznaj mleka smakowe Bakoma BIO, dla dzieci i dorosłych!

Producent przetworów mlecznych – Bakoma poszerzył swoją ofertę o nowy wyrób. Po kefirach, deserach Satino, musach owocowych Bakuś, jogurtach Premium Gold, jogurtach 7 zbóż, Polskie Smaki, jogurtach naturalnych i Twist nadszedł czas na mleka smakowe bio!

Świadomość pochodzenia produktów spożywczych wciąż rośnie – przetwory mleczne bio (takie, które powstają bez użycia pestycydów i genetycznie modyfikowanych owoców), są bardzo chętnie wybierane przez konsumentów. Bakoma wychodzi na wprost tym oczekiwaniom – nowa linia BIO to właśnie zdrowe produkty rolnictwa ekologicznego.

Mleko Bakoma BIO jest dostępne w trzech różnych wariantach. Na półkach sklepowych znajdziemy mleko z brązową podobizną krowy na etykiecie – to mleko o smaku czekoladowym. W ofercie Bakomy znalazło się także mleko z czerwoną etykietą – truskawkowe oraz mleko oznaczone żółtym kolorem – o smaku waniliowym. Cena jednego opakowania o masie 250 g wynosi około 3,2 złote.

Mleko smakowe Bakoma BIO to produkt zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Mleko nie zawiera sztucznych barwników i posiada certyfikat ekologiczności. Termin przydatności do spożycia nowego produktu Bakomy wynosi 40 dni. Estetyczna butelka, ekologiczny charakter i wyjątkowy smak z pewnością przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym konsumentom. Jak podaje Bakoma, jest to produkt dla konsumentów, którzy cenią sobie najwyższą jakość.

Spodoba Ci się