Skąd wziąć oryginalne ubranka dla niemowląt?

Autor: Mateusz Konan
21 wyświetleń
Skąd wziąć oryginalne ubranka dla niemowląt?

W tzw. „sieciówkach” znajdziemy dużo ubranek dla naszych dzieci. Wszystkie są jednak takie same, zwyczajne i nudne. A nasze pociechy z całą pewnością takie nie są! Chcąc pomóc im w podkreśleniu własnego charakteru udajmy się na poszukiwania rzeczy bardziej indywidualnych. Przedstawiamy listę sklepów, w których można kupić oryginalne ubranka dla niemowląt.

Honsiumisiu- dla kreatywnych

Firma ta produkuje bardzo kreatywne i nieszablonowe ubranka dla niemowląt. Są one szyte na miarę, z uwzględnieniem wskazówek zarówno dzieci, jak i rodziców. Ubrania utrzymywane są w żywych kolorach i zabawnych wzorach. Producent oferuje również stworzenie swojego własnego autorskiego projektu.

Pinokio- ubrania dla niemowląt z długą tradycją

Jest to marka z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Ubranka wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, posiadających niezbędne atesty. Wszelkie nadruki nanoszone są bezpiecznymi dla malucha metodami- nie wywołują u niego alergii. Każdy produkt jest produkowany w Polsce, więc kupując fajne ciuchy przy okazji możemy wspierać naszą lokalną produkcję.

Marka tworzy swoje kolekcje bazując się na ich głównych bohaterach. I tak znajdziemy tu linię Sweet Panther- stworzoną z myślą o dziewczynkach w jasno- i ciemnoróżowej gamie kolorystycznej, Happy Day-utrzymywanej w odcieniach kremu, szarości i czerni ozdobionej kwadratami, gwiazdkami i trójkątami zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki oraz kolekcję Leon- przeznaczoną dla chłopców, którego motywem przewodnim jest Wesoły Lew.

Kids on the Moon- dla małych księżniczek

Dobrze znana i rozpoznawalna marka produkująca m.in. miękkie i kolorowe spódniczki z tiulu dla najmłodszych.

Czesiociuch- postaw na unisex

Marka została stworzona przez Czesława Mozila i Dorotę Zielińską. Para ta proponuje unikalne stylistycznie ubranka unisex-pasują one zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Marka stawia na indywidualizm i przyświeca jej idea pokazywania dziecka jako pełnowartościowej osoby.

Banana Kids- odwaga i nonszalancja

Głównym celem tej marki jest przekazanie radości, pogody ducha i odwagi, które towarzyszą naszym maluchom. Ubrania są swobodne, luźne i nonszalanckie. Dzieci w tych ubrankach to dzieci, które potrafią wyrażać samego siebie.

Endo- nadruki rządzą!

Ich ubrania są coraz bardziej popularne i mimo coraz większej produkcji, nadal trzymają wysoki poziom. Co ich wyróżnia? Ciekawe, zabawne, czasami nieco filozoficzne nadruki, które napisane są w języku polskim. Mają bardzo szeroką ofertę, a ich produkty są w bardzo przystępnej cenie. Dlatego każdy może znaleźć tu coś dla swojego dziecka.

 

Spodoba Ci się